Redline Golden Box HD Premium İPTV Hediye
Marka : Redline Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Premium İPTV Hediye

Dahili Wifi Özelliği

Ücretsiz KARGO


ADET
Sepete Ekle

Redline Goldenbox Full HD Uydu Alıcı 5 Yıl Youcam 1 Yıl İpTv Hediye

Türkiyenin Her Yerine Kargo Dahil PTT ile Gönderilir. Kargo Dahil 1500 TL

Kutu İçeriği

1 Adet Redline GoldenBox Full HD Uydu Alıcıs, 2 Adet Kumanda, 1 Adet Wifi Anten, 2 Adet Pil, 1 Adet Adaptör, 1 Adet IR Göz

Hediyeler

1 Yıl Premium İPTV Hediye ( 3.000 'den Fazla Kanal İçeriği En Altta Mevcuttur. Yüzlerce ücretsiz ip kanal free olarak ömür boyu hediye verilmektedir. Ayrıca Ücretli iptv olan  premium ip de  1 yıl ücretsiz olarak verilmektedir. )

5 Yıl Youcam Hediye (Dünyanın en kaliteli platform kanalları youcam serverda 5 yıl ücretsiz)

FreeYoucam Server Hediye (Ömür Boyu. Binlerce şifreli kanalı ücretsiz olarak izleme imkanı. Piyasada  6 aylık server 80 TL'den satılırken Redline Goldenbox mini cihazlarda  Free olarak ücretsiz olarak hediye edilmektedir.)

1 Yıllık Online Movies Film Hediye (Film izleme özelliği ile binlerce film seçeneği arasından istediğiniz filmi seçip, sevdiklerinizle birlikte film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Filmleri ileri veya geri alabilir, istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Sinema heyecanını evinize getiren bu özellik Redline Goldenbox ile hediye olarak verilmektedir. )

Wi-fi Anten Hediyeli
Piyasa değeri 45 TL olan, uzun menzilli wi-fi anten cihazla birlikte hediye olarak verilmektedir. Bu wi-fi anten sayesinde modemden uydu alıcısına internet kablosu çekmeden, internet özelliklerini kullanabilirsiniz. Cihazda ayrıca Ethernet kablo girişi de bulunmaktadır.

Akıllı Kumanda Hediyeli
Kumanda Kargaşasına Son !!! Redline akıllı kumanda ile Televizyonunuzun kumandasını kopyalayabilirsiniz. Bu sayede  tek kumanda ile hem uydu alıcınızı hem de televizyonunuzu kumanda edebilirsiniz.

Diğer Özellikler

CA Kart Girişli
Kart girişi sayesinde, belgesel, sinema, yetişkin  vb.  yayınları herhangi bir modul olmadan kendi içerisindeki dahili çakılı modulle çalıştırabilirsiniz.
Not: Eşleştirilmiş kartları kesinlikle okutmayınız, kartınızın bloke olmasına neden olabilir.

ZAMANLIYICI ÖZELLİĞİ 

Redline' ın önceden programlama özelliği sayesinde, çok beğendiğiniz dizi, spor veya eğlence programlarını tam saatinde evde olmasanız da komut verip kaydeder daha sonra bu kayıtları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. İstediğiniz kanalı, istediğiniz saatte kaydetmeye başlar ve istediğiniz saatte kayıt işlemini sonlandırabilirsiniz.

USB KAYIT ÖZELLİĞİ

Redline Movie özelliği ile USB bellek veya sabit diskinizi uydu alıcınıza takın, filmlerin, fotoğrafların ve müziğin keyfini çıkarın. Evinizin rahatlığında içerik çeşitliliğini yaşayın.

DLNA ÖZELLİĞİ

DLNA özelliği le artık tabletinizi veya akıllı telefonunuzu ikinci bir ekran olarak kullanılabilir telefon veya tabletinizdeki görüntüyü sorunsuzca televizyon ekranınıza aktarabilirsiniz

PREMİUM İPTV KANAL LİSTESİ İÇERİĞİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN DESTEK TALEBİ GÖNDERİN

PTT ile Tüm Türkiye'ye Gönderilir

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız